bruce banner

Kim był Bruce Banner ?

Bruce Banner jest postacią legendarną, która pojawiła się w wielu filmach, serialach i komiksach Marvela. Jest on głównym bohaterem serii “Hulk”, który przez lata przemierzał świat, walcząc ze złem. Przyjrzyjmy się bliżej tej postaci i odpowiedzmy na pytanie: Kim był Bruce Banner?

Bruce Banner jako naukowiec

Bruce Banner był naukowcem, który pracował nad projektem badawczym, którego celem było stworzenie broni chemicznej. Jego prace doprowadziły go do eksperymentu na sobie, który wypaczył jego DNA i sprawił, że zamienił się w potężnego i szalony Hulka. Od tego czasu Hulk i Bruce Banner to dwie osoby, które żyją w ciągłym strachu przed tym, co mogliby zrobić swojej mocy.

Przemiana w Hulk’a

Bruce Banner był światowej sławy naukowcem, który pracował nad bronią atomową. Jego życie zmieniło się diametralnie, kiedy poddał się eksperymentom na swoim własnym ciele i zyskał nadprzyrodzoną moc. Banner stał się Hulk’iem – potworem o ogromnej siłzie, który jest w stanie zniszczyć wszystko, co stoi mu na drodze. Kiedy opanował swoją moc, stał się jednym z najpotężniejszych superheroów świata i walczył ze złem na całym globie.

Życie po przemianie

Życie po przemianie Bruce’a Bannera było trudne. Jako że nie potrafił kontrolować swojej nowej formy, musiał się ukrywać przed światem. Nauczył się jednak kontrolować swojego alter ego i zaczął wykorzystywać swoje moce do dobra. Został nawet członkiem Avengers, drużyny super bohaterów, która chroni świat przed zagrożeniami.

Gdzie obecnie jest Bruce Banner?

Bruce Banner aktualnie przebywa w Nowym Jorku. Został tam przetransportowany po tym, jak zniszczył most w Sokovii. Banner jest pod opieką S.H.I.E.L.D., które monitoruje jego stan i dostarcza mu leki, które utrzymują go w uśpieniu. Więcej artykułów o tematyce konopnej znajdziesz tutaj: JACK HERER

Dodaj komentarz